
Відкритість душі, доброта закладені в дитині від природи. Їх тільки треба розбудити, вчасно підтримати. Не варто втовкмачувати дітям, що людина народжена тільки для щастя. Вони мають знати, що життя – це далеко не суцільний комфорт, мають зрозуміти, що одвічно співіснують добро і зло. Завданням моїм, як педагога, – вчити дітей спостерігати за життям, помічати людську доброту, жертовність, громадську мужність.









