Урок позакласного читання "Серце віддаю дітям"

Тема уроку: "Василь Сухомлинський - красиве і горде ім'я"
Мета уроку: вшанувати пам'ять великого педагога і письменника; допомагати учням усвідомити й конкретизувати поняття "совість", "муки сумління"; виховувати любов і поважне ставлення до творчості письменника.
На уроці багато читали творів, обговорювали, знаходили нове, сперечались, вчилися, робили висновки. Ми дуже старалися зрозуміти, повчитися, стати розумнішими, збагатитися порадами великого педагога.

Пам'ятайте: робити добро так легко! У цьому нас переконує Василь Олександрович Сухомлинський.
Класний керівник 3 класу Бегійовська О.А.
