З метою привернення уваги учнів до вирішення проблем людей з обмеженими фізичними можливостями, поліпшення стану соціальної захищеності в ОЗ «Крукеницький ЗЗСО І-ІІІст.» протягом тижня соціально-психологічною службою було проведено такі заходи: «Урок доброти: Люди з обмеженими можливостями» (3 клас), заняття з елементами тренінгу «Турбота і милосердя поруч: не відвертайся» (1 клас), година спілкування.

 З метою гідного відзначення Дня Збройних Сил України та національно-патріотичного виховання учнівської молоді  6 грудня 2018 року  в ОЗ «Крукеницькому  ЗЗСО І-ІІІ ступенів» організовано акцію «Свічка Захисника».

 

28 листопада в ОЗ «Крукеницький ЗЗСО І-ІІІст.» відбулося методичне об'єднання вчителів географії і економіки Крукеницького ЛО. Провела його вчитель географії Наконечна Є.О. у формі круглого столу. Тема засідання «Компетентнісний підхід на уроках географії». Вчитель підготувала презентацію «Форми і методи роботи на уроках географії». Під час показу презентації коментувала як вона застосовує ті чи інші форми та методи на уроках в різних класах і темах.

З 12 по18  листопада 2018 року в ОЗ «Крукеницькому закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» було  проведено  тиждень безпеки дорожнього руху. Протягом тижня  школярі  брали участь і різноманітних виховних заходах .

26 жовтня бібліотекарями Крукеницької школи Шквірко Л.А. та Панчишином І.Б. було проведено бібліотечний урок «Маловідомі імена української літератури». Діти ближче познайомилися з творчістю О.Маковея, Б.Лепкого, Р.Іваничука, Р.Качурівського, І.Світличного, Р.Федоріва.

30 жовтня  2018 року в  ОЗ « Крукеницькому  закладі загальної середньої освіти  І-ІІІ ступенів» традиційно пройшли педагогічні читання .

29 жовтня 2018 року учні 1 класу ОЗ «Крукеницького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів побували на екскурсії  в зоопарку ЛІМПОПО с. Меденичі.

Виїзний профорієнтаційний захід

     Згідно плану роботи ОНЗ Крукеницької ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцею з профорієнтаційної роботи , практичним психологом  Шмигельською О.Ю. та соціальним педагогом Лабойко С.М.  8 жовтня 2018 року було проведено спільно із спеціалістом Мостиської районноїт філії Львівського обласного Центру Зайнятості Чабур О. екскурсійну поїздку учнів 9-11 класів у місто Городок на підприємство T.B. Fruit Galicia.

Привітання учителям

Урочисто  і святково розпочався день 5 жовтня у Крукеницькій ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцеї. Учні вітали своїх  наставників  з їх професійним святом – Днем учителя.

Настрій кожного вчителя підняли подаровані листівки, власноруч виготовлені членами гуртка «Квілінг» (керівник Вінярчик Х І..).  А далі члени учнівського самоврядування спробували себе у ролі вчителів – провели 2-й урок у 5-9 класах, вчителі ж побули на уроці у ролі учнів.

А найцікавіше  - концерт «Низький уклін Вам, учителі», який допомагали організовувати педагог-організатор Панчишин М.І. та вчитель музики Селецька Н.В.