День вчителя
Привітання учителям
Урочисто і святково розпочався день 5 жовтня у Крукеницькій ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцеї. Учні вітали своїх наставників з їх професійним святом – Днем учителя.
Настрій кожного вчителя підняли подаровані листівки, власноруч виготовлені членами гуртка «Квілінг» (керівник Вінярчик Х І..). А далі члени учнівського самоврядування спробували себе у ролі вчителів – провели 2-й урок у 5-9 класах, вчителі ж побули на уроці у ролі учнів.
А найцікавіше - концерт «Низький уклін Вам, учителі», який допомагали організовувати педагог-організатор Панчишин М.І. та вчитель музики Селецька Н.В.
