Новорічне свято. Сценка-розіграш

Важливо! Сценка готується в таємниці!
На сцену до ялинки метушливо вибігає Фреймут:
- Ах, я неймовірно рада! Яка я рада! Ах! У вас свято! У вас Новорічне свято! Це у вас свято?! У вас – свято??? А в мене? А в мене - робота!

Підбігає до ялинки.
- Ой, яка чудова ялинка! Лісова красуня! Стоп! Стоп, стоп!.. (побачила невидиму пилинку на ялинковій прикрасі, з огидою одягає білі перчатки, знімає пилинку двома пальцями) Бачили, га? Ви бачили?! Бактерія! (вкидає невидиму бактерію до трилітрової банки, швидко закупорює кришкою і перелякано натягує марлеву пов’язку на самі вуха, яка тут же падає) Вгодована бактерія! Така завбільшки, як я! Фіксуємо! (фотографує) Про вас дізнається вся Україна! Жах! Шкідливе середовище, потенційно небезпечне для життя живих організмів! Зараз знепритомнію! Негайно, (тупотить ногами) негайно прибрати!
На сцену неспішно виходить прибиральниця, тягне за собою пилосос (чи віник), налаштовується пилососити (замітати) підлогу біля ялинки.
Фреймут:
- Зачекайте, шановна, що ви робите?
Прибиральниця:
- Ну так ви самі сказали…
- Я сказала? Я?! (до глядачів) Ви чули? Як я таке могла сказати? Пилосос! О, яке горе! Неймовірно! Я непритомнію! Про вас дізнається вся Україна! Ви провели дезинфекцію пилососа (віника)?
- Що?..
- Ах, вам невідоме таке слово? (заглядає в трубу пилососа чи розглядає на світло віник) Ви щойно своїми власними руками принесли до цієї зали ще рівно 10 мільйонів бактерій! Я зараз мушу оголосити термінову евакуацію!
- Евакуацію?...
- Негайно! Негайно вологе прибирання!
 Прибиральниця бере за кулісами відро та швабру і починає вологе прибирання, полоще ганчірку (важливо, аби глядачі переконалися, що у відрі дійсно вода).
Фреймут підходить до відра:
- Що це?
- Вода…
- Яка вода?!
- Ну-у, яка… Мокра…
- Брудна! І брудною ганчіркою по підлозі! Жах! Про це сьогодні дізнається вся Україна! Де ваш директор? Де ваше керівництво? Хто розпорядник свята? Негайно гукайте його до залу!
(Прибиральниця забирає відро зі шваброю і знизуючи плечима йде за куліси. На сцену бадьоро вибігає Новий рік, опоясаний стрічкою 20__).
- Я нині старший на святі!
- Це жахливо! Це неймовірно жахливо!
- Прошу пані, вам не подобається Новий рік?
- Новий рік? Зі старими бактеріями? Брудними ганчірками? Невже мені таке може подобатися? Це все нестерильно! Нестерильна ялинка, нестерильні сніжинки, нестерильна підлога, про вас неодмінно дізнається вся Україна!
- Про прихід Нового року дійсно дізнається вся Україна… Це беззаперечно!
- Беззаперечно? Беззаперечно ось це! (біжить з куліси, хапає відро, точнісінько таке, яке було в прибиральниці, але вже на три четвертих повне конфетті. Важливо – вміст відра тримається в суворій таємниці і глядачі  в залі не повинні здогадатися про підміну відер). Погляньте!
- Брудна вода…
- І ще в ній 15 мільйонів плаваючих бактерій! Треба терміново оголошувати відправку всіх присутніх в Новий рік! Негайно!
Фреймут і Новий рік підходять якомога ближче до глядачів
- Друзі! Вітаю вас! Розпочинається прихід Нового року… Бажаю Вам в Новому році…
- Стоппп!
- Що?
- Треба позбутися бактерій!
- Як?
- Отак!
Фреймут різким і сильним рухом висипає конфетті з відра на глядачів, які абсолютно впевнені, що у відрі – брудна вода.  
Примітка: якщо у залі вереск і овація, то ваша сценка вдалася. Нема конфетті - не біда: можете дрібно нарізати звичайного паперу. Головне – аби було багато.