Новорічний ранок у 2 класі

29 грудня у 2 класі відбувся Новорічний ранок “Зимова казка”. Зал був святково придбаний. На сцені була ялинка. Учні привітали всіх з Новим роком.
Діти виступили зі сценкою “Казкова розмова”. Всі гарно декламували, співали, емоційно грали ролі. Були одягнуті у костюми казкових героїв. Метою виступу було бережливе ставлення до пташок, природи.


Друга сценка – це “Різдвяна казка”. Персонажі цікаво розповідали глядачам про Різдвяні свята і народження Ісуса Христа.

У кінці виступу прозвучали коляди “Нова радість стала”, “По всьому світу стала новина”.

Класний керівник 2 класу
Романишин Ірина Володимирівна