Осінній бал у нашій школі

27 жовтня в Крукеницькій ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліце учні 11 класу організували проведення Осіннього балу. У святі взяли участь учні 8-11 класів.

Креативність продемонстрували юні дизайнери, які представили оригінальні костюми з целофану, паперу та різнокольорових осінніх листочків.

Актори 11-Б класу зіграли на сцені казку "Ріпка", зворушливе виконання пісні "Листопад" у виконанні Ліліани Воньо, Дорош Кароль учень 8 класу виконав пісню "Осіння любов", а десятикласники пісню "Осінь".

Чудовий настрій свята зуміли підтримати ведучі Курант Андрій та ішко Юлія. Організатори цього казкового дійства дякують за допомогу класному керівнику 11-А класу Куранту М.Є., педагогам організаторам Макару Р.Ю., Вінярчик Х.І.