Місячник безпеки дорожнього руху «Увага! Діти – на дорозі!»

У Крукеницькій ЗОШ І-ІІІ ступенів –ліцеї з 01.09.до 22.09 2017 р. проходив Місячник безпеки дорожнього руху «Увага! Діти – на дорозі!». До участі в ньому були залучені учні 1-11 класів, класні керівники, батьки.
Згідно з планом заходів місячника безпеки дорожнього руху були проведені загальношкільні заходи:
- Класні керівники 1-11 класів 01.09.2017р .провели Єдині уроки з питань безпечної поведінки дітей на дорогах.
- 19 вересня 2017 року педагог – організатор Вінярчик Х. І. провела вікторину «Вивчи правила та знай і завжди їх пам’ятай» у 7 класі. За участь у вікторині грамотою нагороджено всіх учнів.
- Учасники шкільного пресцентру випустили стінгазету «Молоде покоління за безпеку руху».
- Вчитель початкових класів Процишак Г.З. організувала та провела шкільний конкурс дитячих малюнків серед учнів 1-4 класів. Переможцем конкурсу стала учениця 3 класу Милян Ольга.

