Тиждень екології 2018

З 19.03. по 23.03.2018 року в ОНЗ Крукеницькій ЗОШ І-ІІІ ст. – ліцеї проходив тиждень екології. Мета тижня - забезпечення підростаючого покоління науковими знаннями про взаємозв’язок природи і суспільства, формування розуміння, що природа – першооснова існування людини, а людина частина природи.


Для досягнення поставленої мети тижня були проведені такі заходи:

  • перегляд науково-популярного фільму «Дім: побачення з планетою» - вчитель екології Лабойко С. М.;
  • урок-семінар «Екологічні проблеми міст України. Урбосередовище і здоров'я населення»;
  • книжкова виставка у бібліотеці «Доля природи – наша доля» - бібліотекар Лабойко С.М.;
  • конкурс малюнків «Світ природи справжній та неповторний» - вчитель образотворчого мистецтва Вінярчик Х. І.;
  • виховна година «Ліс і його значення в природі і житті людини» - класний керівник Титар Н. Б.;
  • екологічний марафон – вчитель екології Лабойко С. М.