Шевченківські читання у школі

19 березня в ОНЗ Крукеницькій ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцеї пройшли Шевченківські читання. Учні 5-11 класів підготували вірші Т.Шевченка, які і до сьогодні є актуальними.

Це, зокрема, «Розрита могила» (Милян Олеся, 9 клас), уривок з поеми «Гадамаки» (Дубчук Марія, 11 клас), уривок з послання «І мертвим, і живим…» (Вінярський Володимир, 11 клас), «Доля» (Івах Ліана, 8 клас), «Садок вишневий коло хати» (Мельничок Ольга, 7 клас), «Заповіт» (Комарицький Віталій, 7 клас), «Мені однаково» (Вороцянко Тетяна, 6 клас), «За сонцем хмаронька пливе» (Сайкевич Софія, 5 клас), уривок з поеми «Тополя» (Бегійовська Діана, 5 клас), «Думка» (Гінчицька Ірина, 5 клас). Організатори свята – вчителі української мови та літератури Шквірко Л.А. та Яремко О.В. - дякують також і учням 10 класу, які підготували вислови відомих людей про Шевченка.

Виступи дітей ще раз доводять, що Шевченко - наш сучасник, а його поезія - вічна, як і Україна.
Вчитель української мови та літератури
Шквірко Л.А.
