Cвято Останнього дзвоника

Усміхається весело травень,
Бо скінчилась навчальна пора,
І зібралась на дзвоник останній
Вся весела шкільна дітвора.

25 травня у ОНЗ Крукеницької ЗОШ І-ІІІ ст..-ліцеї відбулося свято Останнього дзвоника. І для учнів, і для вчителів це чудова шкільна традиція, тепле родинне свято, яке не можна нічим замінити. По-сімейному теплим, традиційно яскравим і барвистим, а ще й виразно патріотичним - більшість учнів та учителів того дня одягнули вишиванки. Цей день завжди незабутній, особливо для випускників. Саме вони прикували до себе найбільше уваги.

Урочиста лінійка на шкільному подвір’ї розпочалася із гімну України.

На святкове дійство, окрім самих учнів та випускників, завітали їх батьки, які розділили зі своїми дітьми радісні та, водночас, хвилюючі миті в їх житті. Випускників школи вітали першокласники, які подарували дзвіночки, що символізують шкільне життя. Привітати випускників прийшли запрошені гості о. Михайло Галабут та о. Микола Головецький, які побажали випускникам щасливої життєвої дороги. Свої слова-настанови також висловила директор школи Панчишин Галина Йосифівна.

Наші випускники сердечно подякували вчителям за самовіддану працю, за турботу і знання, яке вони віддали і віддають своїм вихованцям, за вічний неспокій, невпинний пошук та педагогічну мудрість. Вже за віковою традицією право останнього дзвінка належить кращим учням школи: цього року це першокласниця Милян Ілона та випускник Курант Андрій. І все, останній дзвоник пролунав, попереду іспити, вступ до вищого навчального закладу. Хай Вам щастить, випускники!

Педагог-організатор
Вінярчик Х.І.