Методичне об"єднання вчителів біології

Нещодавно на базі Хідновицького НВК відбулося методичне об'єднання  вчителів біології та хімії Крукеницького  ЛОО. Метою  засідання було ознайомити присутніх  з питанням « Розробка проектів.  Екологічна стежка як форма екологічної освіти». В рамках проведення методичного об'єднання відбувся творчий звіт вчителя , що мав назву «Методика проведення  дослідницького проекту».  Майя Богданівна поділилася із своїми колегами  напрацюваннями з методики проведення  проектів, матеріалами щодо оформлення екологічної стежки.

А також  провела  відкрите засідання еколого-натуралістичного гуртка  «Дивосвіт природи».  Засідання було цікавим,змістовним,творчим. Свої знання про рослини  та їх застосування  учні продемонстрували   у такій формі: декламували  вірші, співали  уривки пісень,  розповідали легенди. Далі вчителі ділилися власним досвідом  використання проектних технологій,висловлювали свої думки стосовно використання проектної діяльності на уроках біології та хімії.

Підводячи підсумки педагоги  мали можливість ознайомитися  з новими технологіями проектної  діяльності, як активного метод, що перетворює учня на суб’єкт педагогічного процесу, вимагає  пошукових зусиль, спрямованих на дослідження й розробку  шляхів й виконання проекту.